wakacje

ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH WAKACJI

Za nami trudny i niespotykany rok przedszkolny. Naszym Przedszkolakom i Rodzicom

życzymy zdrowia, odpoczynku, na który tak bardzo każdy zasłużył,

słońca, bezpiecznych przygód oraz dużo zabawy.

Dyrektor, nauczyciele

oraz pracownicy

Przedszkola nr 11

bezpieczne wakacje

Dla rodzicw

Informujemy rodziców, którzy zapisali dziecko na dyżur wakacyjny do Przedszkola nr 11 w Dąbrowie Górniczej, że poniżej udostępniamy druk porozumienia. Dokument ten należy dostarczyć do przedszkola przed rozpoczęciem dyżuru wakacyjnego najpóźniej do dnia 30.06.2020 do godz. 13.00. Informacje o opłatach można uzyskać telefonicznie nr tel.:(32) 264-16-66 lub przy oddaniu porozumienia. Odpłatność za przedszkole regulujemy przed rozpoczęciem dyżuru.

Dzie ojca

Podsumowanie projektu czytelniczego "Książka przyjacielem Jedenastki" - konkurs fotograficzny "Fotomolek".

IMG 20200609 163418 8  IMG 20200609 163405 1  IMG 20200609 163428

Natalia G. grupa "Krasnale". Scena  z książki "Martynka".

Bez tytuu 1

Z przyjemnością informujemy, iż dnia 12 czerwca przedszkolny zdalny konkurs matematyczny został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

Wszystkim przedszkolakom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Dla wszystkich należą się wielkie brawa!

Oto lista dzieci, które otrzymały DYPLOM MISTRZA MATEMATYKI:

Grupa „Krasnale”: Antonina C., Laura B., Natalia G., Magdalena M., Jan S.;

Grupa „Misie”: Wiktor K., Iwo K., Mateusz M., Milena M., Małgorzata Ł., Bogusław S., Wojciech W.;

Grupa „Słoneczka”: Adam O., Michał B., Klaudia M., Lea A., Zosia M., Jan M., Henryk M., Piotr Ż.;

Grupa „Motyle”: Weronika N., Adam N., Natalia C., Martyna J., Filip Cz., Jakub S., Szymon S., Natan K., Urszula W., Zuzanna K.;

Grupa „Biedronki”: Alan C., Karolina F., Karolina K., Łucja P., Michał Ś., Natalia Ch., Natalia C., Oliwia Ch., Tymon I., Bartosz G.

DYŻUR WAKACYJNY 2020

Informujemy Rodziców, iż Przedszkole nr 11 w Dąbrowie Górniczej pełni dyżur wakacyjny w okresie od 1 lipca 2020 r. do 31 lipca 2020 r.

Zapisy dzieci na dyżur wakacyjny do Przedszkola nr 11 będą odbywać się w terminie od 10.06.2020 r., godz. 800 do 17.06.2020 r., godz. 1300, zgodnie z zasadami ustalonymi przez Gminę Dąbrowa Górnicza. Prosimy o składanie dokumentów (Wniosek na dyżur wakacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) bezpośrednio do wybranych przez Państwa dyżurujących przedszkoli.

zasady_(1).pdf

plan_dyzuru.pdf

wniosek na dyżur wakacyjny

przetwarzanie danych i klauzula

Żegnamy się już z projektem czytelniczym „ Książka przyjacielem jedenastki”.

Zapraszamy  więc wszystkie dzieci i ich rodziców do zabawy z książką.

A co w naszej ofercie? Nasz mały bohater MOLEK KSIĄŻEK proponuje najpierw artykuł dla rodziców: „Rola książki w kształtowaniu osobowości dziecka, czyli rzecz o dobrych praktykach czytelniczych”, potem wspaniałą zabawę z quizem „W krainie bajek”, a następnie  chwilę relaksu z bajką pt. „Jak pluszowy zajączek szukał przyjaciela”.

Proponujemy również konkurs pt. FOTOMOLEK. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy członkowie rodziny, przebieramy się za ulubioną postać z baśni, bądź przedstawiamy scenkę z ulubionej baśni/książki, robimy zdjęcie i wysyłamy do wychowawców poszczególnych grup. Zdjęcia będą zamieszczone na stronie internetowej przedszkola, a nagrodą      i równocześnie pamiątką  dla wszystkich uczestników projektu jest  zakładka do książki z naszym bohaterem Molkiem.

Termin naszego konkursu to   5.06.2020 – 16.06 2020

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie , życzymy super zabawy i wielu pomysłów.

Organizatorzy :Krystyna Wierzchoń , Anna  Zawierucha

Bez tytuu 1

Konkurs matematyczny

Zapraszamy do udziału w konkursie opartym o program „Matematyczny świat przedszkolaka”, który realizowany był w Przedszkolu nr 11 w Dąbrowie Górniczej w roku szkolnym 2019/2020.

Celem konkursu jest wspieranie uzdolnień matematycznych, kształtowanie samodzielnego i logicznego myślenia dzieci. W konkursie mogą brać udział chętne przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych.

Konkurs zawiera zadania do samodzielnego wykonania przez chętne dzieci (zadania zostaną przesłane pocztą elektroniczną). Rodzic czyta dziecku  polecenia.  Wykonane zadania prosimy przesłać mailem do wychowawców grup, dołączając zdjęcia wykonanych prac.  Za udział i prawidłowe wykonanie wszystkich zadań czeka DYPLOM MISTRZA MATEMATYKI. Na stronie internetowej naszego przedszkola zamieszczona zostanie lista dzieci biorących udział w konkursie. Czas trwania konkursu  02.06.2020-10.06.2020.

Na zdjęcia z wykonanymi zadaniami czekamy do 10.06.2020r. Prace nadesłane w późniejszym terminie nie będą brane pod uwagę.

Organizatorzy : Agata Kapuśniak, Tamara Miśkowicz zapraszają do zabawy.