Przedszkole Nr 11 jest usytuowane na osiedlu Mickiewicza przy ul. Krasińskiego 35. Mieści się w wolnostojącym, piętrowym budynku.

W przedszkolu znajduje się 5 sal dydaktycznych. Są to pomieszczenia wysokie, jasne, duże, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym. Każda sala jest dobrze wyposażona w pomoce dydaktyczne, kąciki zainteresowań oraz kolorowe i estetyczne zabawki.

Na terenie przedszkola znajduje się rozległy, bezpieczny plac przeznaczony do zabaw i gier terenowych. Plac jest ogrodzony, pełen zieleni, oddzielony od ulicy wysokim żywopłotem. Przedszkole Nr 11 to miejsce, w którym zapewniamy dzieciom radość i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę, edukację i dobrą zabawę. W naszym przedszkolu dzieci odkryją swoje umiejętności, nauczą się współpracy, nawiążą pierwsze przyjaźnie.